Sklepy

DealMax – Odpylanie hal produkcyjnych

DealMax – Odpylanie hal produkcyjnych
Bydgoska nazwa: DealMax – Odpylanie hal produkcyjnych
Bydgoski opis:

Firma DealMax od wielu lat istniejąca na rynku gwarantuje profesjonalizm, bezpieczeństwo i precyzję. Zaufało nam wielu klientów nie tylko z terenu Wrocławia. Współpracujemy z wyspecjalizowanymi pracownikami, a używamy wyłącznie atestowanych środków chemicznych i energooszczędnych maszyn. Ciągły postęp i rozwój firmy pozwala na podejmowanie nowych wyzwań na terenie całego kraju.

Sprostamy wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Oferujemy coraz to bardziej innowacyjne rozwiązania, mające na celu podwyższenie standardu przedsiębiorstwa i zadowolenia użytkowników. Firma DealMax świadczy głównie usługi związane ze sprzątaniem specjalistycznym, takim jak: alpinistyczne mycie okien, odpylanie hal produkcyjnych, mycie elewacji, sprzątanie po pożarze itp.

Jedną to usług jest odpylanie hal produkcyjnych. DealMax wie, jak duży problem może stanowić pył lub dym spawalniczy, unoszący się we wnętrzu hali produkcyjnej. Wdychanie pyłu przez personel może negatywnie wpłynąć na ich zdrowie. Odpylanie hal produkcyjnych stanowi ważny element porządkowy w przedsiębiorstwie, ale powinno być traktowane również jako inwestycja w zdrowie pracowników.

Bydgoska siedziba: ul. Wiązowa 66 53-119 Wrocław
Bydgoski numer telefonu: 603427918
Bydgoski NIP: 8982132700
Bydgoski REGON: 361965628
Bydgoska kategoria: