Sklepy

Wilczynsky – Oklejanie samochodów folią, zmiana koloru auta

Wilczynsky – Oklejanie samochodów folią, zmiana koloru auta
Bydgoska nazwa: Wilczynsky – Oklejanie samochodów folią, zmiana koloru auta
Bydgoski opis:

Firma Wilczynsky prowadzi najwyższej klasy auto detailing na terenie Wrocławia. Pracownicy troszczą się jednak nie tylko o samochody, ale też o motocykle, tak aby stanowiły one wizytówkę właścicieli. Proponowane klientom jest oklejanie samochodów folią, tak aby spersonalizować go ściśle według indywidualnych potrzeb. Jest to bardzo popularna metoda stylizacji własnego auta.

Można zmienić jego ogólny wizaż i poczuć się tak, jakby posiadało się w swoim garażu zupełnie inne auto. Możliwa jest nawet zmiana koloru auta, oczywiście na wybrany przez właściciela. Jeśli ktoś nie chce już dłużej jeździć, np. czerwonym samochodem, zawsze może zdecydować się na błyskawiczną i bezpieczną zmianę koloru.

Wykorzystywane są do tego folie, które imitują lakier samochodowy. Zainteresowani wybrać mogą folie matowe, z połyskiem oraz satynowe. W taki sposób tworzy się nowy samochód, projektowany przez właściciela od początku do końca. Każdy klient ma przed sobą bogatą paletę barw, ale też rodzajów folii, więc ostateczny wybór należy dostosować do swoich preferencji.

Bydgoska siedziba: ul. Rakowa 48-50 51-421 Wrocław
Bydgoski numer telefonu: 717351727
Bydgoski NIP: 8952095058
Bydgoski REGON: 365477452
Bydgoska kategoria:
  • Wilczynsky – Oklejanie samochodów folią, zmiana koloru auta