Sklepy

Contour Studio – Depilacja laserowa

Contour Studio – Depilacja laserowa
Bydgoska nazwa: Contour Studio – Depilacja laserowa
Bydgoski opis:

Męczy Cię usuwanie owłosienia na nogach, pod pachami czy też w okolicach bikini? Doskonale to rozumiemy! Regularne golenie się zabiera nie tylko czas, ale również energię i pieniądze, które trzeba wydawać ciągle na nowe maszynki jednorazowe. We wrocławskim gabinecie Contour Studio znajduje się zabieg, który sprawi, że godziny spędzone na usuwaniu owłosienia odejdą w niepamięć, a marzenie o idealnie gładkiej skórze w każdej sytuacji stanie się rzeczywistością!

Oferowana przez nas depilacja laserowa to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które są już znudzone samodzielnym usuwaniem owłosienia maszynkami lub mają dość bólu podczas depilacji woskiem. W naszym gabinecie korzystamy z profesjonalnego lasera diodowego Epildream One, który pozbywa się włosków w sposób bezbolesny oraz sprawny.

Dzięki niemu oferowana przez nas epilacja trwa tylko kilka minut, a jednocześnie jest niezwykle skuteczna. Już po kilku zabiegach nasi Klienci mogą cieszyć się piękną, gładką skórą bez podrażnień. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty - proponujemy również szereg innych zabiegów z zakresu kosmetologii estetycznej.

Bydgoska siedziba: ul. Legnicka 55/U5 54-203 Wrocław
Bydgoski numer telefonu: 713072080
Bydgoski NIP: 8971634131
Bydgoski REGON: 020606738
Bydgoska kategoria: