Sklepy

WinRol Rolety i Żaluzje

WinRol Rolety i Żaluzje
Bydgoska nazwa:
WinRol Rolety i Żaluzje
Bydgoski opis:

Winrol to wrocławska firma, która oferuje Państwu najlepsze systemu przeciwsłoneczne. W naszej ofercie są wysokiej klasy rolety i żaluzje, których poszukujecie do swoich domów i mieszkań. W szerokim asortymencie produktów posiadamy klasyczne rolety z materiału, stylowe rolety rzymskie oraz inne rodzaje rolet: na dzień i noc, przyszybowe oraz dachowe. U nas znajdą Państwo żaluzje aluminiowe, drewniane, plisowane i pionowe. W ofercie są również zasłony i moskitiery.

Przychodząc do nas, na pewno znajdziecie to, czego szukacie. Pomogą Wam w tym nasi specjaliści z dużym doświadczeniem w branży, którzy doradzą, jaki system przeciwsłoneczny wybrać, by komponował się z wystrojem wnętrza, w którym chcecie go zamontować. Wizyty w Państwa domach dostosowujemy do terminu, który jest dla Was wygodny. Jesteśmy pod tym względem bardzo elastyczni, bo zależy nam na Waszym zadowoleniu z naszych produktów i usług.

Korzystając z produktów i usług firmy Winrol Wrocław macie Państwo gwarancję najwyższej jakości produktów i profesjonalnego wykonania. Wszystkie zlecenia wykonujemy po wspólnych ustaleniach z Wami. Podchodzimy indywidualnie do każdego zlecenia. Na nasze produkty i usługi otrzymują Państwo 2-letnią gwarancję i mogą również liczyć na serwis w okresie pogwarancyjnym. Rolety i żaluzje pochodzą od wiodących producentów, z którymi od lat prowadzimy owocną współpracę.

Zlecenia wykonujemy szybko i fachowo oraz zawsze w terminie. Doświadczony zespół techników od pomiaru i montażu realizuje zlecenie troszcząc się o najmniejszy szczegół. Ważne jest dla nas, byście Państwo byli zadowoleni z rolet i żaluzji od firmy Winrol i czuli się z nimi komfortowo. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i do kontaktu z nami w siedzibie firmy i telefonicznie.

Bydgoskie WWW:
Bydgoska siedziba:
Al. gen. Józefa Hallera 78/2a 53-324 Wrocław
Bydgoski numer telefonu:
506276482
Bydgoski NIP:
8982119415
Bydgoski REGON:
022023461
Bydgoska kategoria:
  • WinRol Rolety i Żaluzje
  • WinRol Rolety i Żaluzje