Sklepy

Swan-Klim Wreocław – montaż klimatyzacji i wentylacji

Swan-Klim Wreocław – montaż klimatyzacji i wentylacji
Bydgoska nazwa:
Swan-Klim Wreocław – montaż klimatyzacji i wentylacji
Bydgoski opis:

Swan-Klim to najlepsza firma, jeżeli chodzi o klimatyzacje. Jeżeli planujecie założenie kompleksowego systemu klimatyzacji w swojej firmie, nowo powstającymi budynku, domu, to chętnie służymy Wam pomocą. Zajmujemy się wszystkim, dzięki czemu niczym nie musicie się martwić. Proponujemy Wam projektowanie (m.in. sporządzanie projektów budowlanych), wykonawstwo (m.in. dostawę montaż instalacji wentylacji), pomiary i regulacje (m.in. analizy techniczne).

Montaż klimatyzacji Wrocław fot.1

Nasi klienci mogą liczyć również na nadzór inwestorski, czyli na nadzór projektowy i oraz wykonawczy inwestycji. Nasz katalog usługowy jest o wiele szerszy, a szczegółowe informacje możecie znaleźć na naszej stronie www, gdzie już dzisiaj Was zapraszamy.

Montaż klimatyzacji Wrocław fot.2

Do tego polecamy Wam nasze usługi serwisowe w ramach gwarancji, jak również poza umową gwarancyjną. Jeżeli macie do nas pytania, to koniecznie skontaktujcie się z naszymi przedstawicielami. Jesteśmy w stanie przygotować dla Was indywidualnie dopasowaną ofertę. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Bydgoska siedziba:
ul. Pełczyńska 4 50-950 Wrocław
Bydgoski numer telefonu:
880515087
Bydgoski NIP:
8842510102
Bydgoski REGON:
021324284
Bydgoska kategoria:
  • Swan-Klim Wreocław – montaż klimatyzacji i wentylacji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *