Sklepy

Studio Mebli bowArte – meble Nordic Line Wrocław

Studio Mebli bowArte – meble Nordic Line Wrocław
Bydgoska nazwa:
Studio Mebli bowArte – meble Nordic Line Wrocław
Bydgoski opis:

Studio Mebli bowArte to salon meblowy, w którym współczesny design łączy się ze stylem vintage. W ofercie salonu znajdują się sofy, fotele, krzesła, łóżka, stoliki, a także dekoracyjne dodatki: lampy, ceramika i szkło. Najbardziej wyróżniającą cechą bowArte jest asortyment występujący na rynku coraz rzadziej, a przez to - jeszcze bardziej wyjątkowy. Są to m.in. meble i dodatki z ubiegłego stulecia, sięgające czasów secesyjnych, w stylu bauhaus, art deco czy nawiązujące do czasów PRL-u.

Meble Nordic Line – sklep bowArte Wrocław fot.1

Studio Mebli bowArte powstało z przekonania, że piękne rzeczy w mieszkaniu czynią życie piękniejszym. W tym celu warto sięgnąć po wygodne siedziska, szkła filtrujące światło, miękkie dywany... Niezależnie od tego, czy wolimy nowe, nieskazitelne przedmioty, czy raczej te z duszą - przywołujące sentymentalne wspomnienia.

Meble Nordic Line – sklep bowArte Wrocław fot.2

Wśród naszych mebli znajdują się m.in. produkty befame, Fameg, nobonobo (kiedyś INSPIRUM), Nordic Line, Loft Urban, Claudie Design i 4concepts. Współpracujemy z indywidualnymi klientami, którzy postanowili odmienić aranżacje swoich mieszkań, oraz z projektantami wnętrz.

Studio Mebli bowArte

Bydgoskie WWW:
Bydgoska siedziba:
ul. Tęczowa 79 52-007 Wrocław
Bydgoski numer telefonu:
505036535
Bydgoski NIP:
5531630558
Bydgoski REGON:
383084129
Bydgoska kategoria:
  • Studio Mebli bowArte – meble Nordic Line Wrocław
  • Studio Mebli bowArte – meble Nordic Line Wrocław

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *