Kancelaria Notarialna Bożena Nowińska

Kancelaria Notarialna Bożena Nowińska
Bydgoski opis

Kancelaria notarialna to miejsce, w którym każdy obywatel może nadać swoim czynnościom prawnym zobowiązującego charakteru przez przygotowanie aktu notarialnego. Sygnowanie czynności prawnej przez notariusza sprawia, że nabiera ona urzędowego charakteru. Dokumenty podpisane przez notariusza, przygotowane w formie aktu notarialnego mają wartość równą dokumentom urzędowym.

Istnieje domniemane, że jeśli czynność przybrała formę aktu notarialnego to jest pozbawiona wad prawnych. We Wrocławiu swoją kancelarię notarialną prowadzi między innymi Bożena Nowińska. Notariusz z doświadczeniem, który ma za sobą setki przygotowanych aktów notarialnych i gwarantuje każdemu profesjonalną obsługę z indywidualnym podejściem.

Najwyższa jakość usług, komfortowe warunki spotkania sprawiają, że osoba stawająca nie musi obawiać się wizyty u notariusza. Kancelaria mieści się we Wrocławiu, dobra lokalizacja sprawia że nikt nie powinien mieć problemów z dotarciem do kancelarii notarialnej w celu przygotowania aktu notarialnego.

Bydgoskie WWW
Bydgoska siedziba
ul. Hubska 52/9 50-502 Wrocław
Bydgoski numer telefonu
713412452
Bydgoski NIP
8981014045
Bydgoski REGON
930720007
Bydgoska kategoria