Kasetony elewacyjne Wrocław – spółka P.G. GROUP

Kasetony elewacyjne Wrocław – spółka P.G. GROUP
Bydgoski opis

Połączenie innowacyjnego podejścia oraz wiedzy o normach i przepisach to cechy dobrej firmy produkującej elementy do budowy budynków mieszkalnych, rolniczych, produkcyjnych i innych. Obrabianie metali wykrawaczką młoteczkową to jedna z usług oferowanych przez P.G. Group. Forma oferuje obróbkę metali nieżelaznych oraz stali, a wszystko przy użyciu najnowszych technologii, zgodnie z najwyższymi standardami.

Kasetony elewacyjne Wrocław fot.1

Proponowane usługi poza wykrawaniem, to: gięcie, cięcie laserowe, zaginanie, perforacja i wykrawanie. W zakresie produktów dostępne są elementy do tworzenia dachów i elewacji. Dachy mogą powstawać z paneli dachowych, płyt warstwowych, blach trapezowych, dodatkowo firma oferuje okna dachowe czy rynny.

Kasetony elewacyjne Wrocław fot.2

Z kolei najpopularniejszymi i dostępnymi na rynku tworzywami do konstruowania elewacji są kasetony ścienne, płyty elewacyjne oraz blacha falista. Dodatkowo firma proponuje różnorakie wykończenia w zakresie sufitów podwieszanych, w tym sufity rastrowe, kasetonowe, listwowe, a nawet folię dachową i niezbędne akcesoria montażowe.

P.G. GROUP Sp. z o.o.

Bydgoska siedziba
ul. Relaksowa 41 55-080 Kąty Wrocławskie
Bydgoski numer telefonu
713169301
Bydgoski NIP
8961302657
Bydgoski REGON
932645847
Bydgoska kategoria
  • Kasetony elewacyjne Wrocław – spółka P.G. GROUP
  • Kasetony elewacyjne Wrocław – spółka P.G. GROUP