Szczotki-Przemyslowe.pl – sklep internetowy ze szczotkami przemysłowymi

Szczotki-Przemyslowe.pl – sklep internetowy ze szczotkami przemysłowymi
Bydgoski opis

Sklep Szczotki Przemysłowe oferuje klientom możliwość wyposażenia ich zakładów przemysłowych i produkcyjnych w nowoczesne szczotki do różnego rodzaju maszyn. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i szerokiej bazie asortymentu umożliwia znalezienie w jego ofercie praktycznie wszystkich najważniejszych szczotek i akcesoriów do nich, oraz opcję zamówienia produktów tej kategorii na specjalne zamówienie.

Szczotki techniczne ze sklepu Szczotki-Przemyslowe.pl fot.1

Misją firmy jest dostarczanie wysoce innowacyjnych produktów, których sprawność techniczna i jakość wykonania spełniają najwyższe standardy. W ofercie sklepu Szczotki Przemysłowe znajdują się m.in produkty cenionych producentów jak Kullej, Tribollet, Kolti czy Mink Bursten.

Szczotki techniczne ze sklepu Szczotki-Przemyslowe.pl fot.2

Są to szczotki elastyczne, idealne do stosowania w różnego rodzaju szczelinach, antystatyczne - kątowe, proste i niestandardowe czy popularne dziś szczotki panelowe do stołów podajników. Sklep posiada też bazę produktów walcowatych o różnych średnicach, szczotki do zamiatarek oraz oczywiście wersje listwowe do różnych zastosowań.

Sklep Szczotki-Przemyslowe.pl

Bydgoska siedziba
ul. Kokoszków 24A 34-400 Nowy Targ
Bydgoski numer telefonu
756409002
Bydgoski NIP
7352858145
Bydgoski REGON
122961742
Bydgoska kategoria
  • Szczotki-Przemyslowe.pl – sklep internetowy ze szczotkami przemysłowymi
  • Szczotki-Przemyslowe.pl – sklep internetowy ze szczotkami przemysłowymi